Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Noteikumi un nosacījumi

Pēdējoreiz atjaunināts: 25.05.2018.g.

Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus un nosacījumus ("Noteikumi"), pirms SIA "GAK Mēbeles" https://www.gak.lv tīmekļa vietnes ("Pakalpojuma") izmantošanas.

Jūsu piekļuve Pakalpojumam ir atkarīga no tā, vai jūs piekrītat šo Noteikumu izmantošanai. Šie Noteikumi attiecas uz visiem tīmekļa vietnes apmeklētājiem un lietotājiem, kuri piekļūst vai izmanto Pakalpojumu.

Piekļūstot Pakalpojumam vai izmantojot to, Jūs piekrītat šeit minētajiem Noteikumiem. Ja Jūs nepiekrītat jebkurai izmantošanas Noteikumu daļai, nepiekļūstiet šiem Pakalpojumiem un neizmantojiet tos.

SIA "GAK Mēbeles" izmantos informāciju tikai no uzticamiem avotiem, tomēr Pakalpojums var saturēt neprecizitātes.

Jūs esat atbildīgs par Pakalpojumā iegūtās informācijas tālāko izmantošanu. SIA "GAK Mēbeles" neuzņemas atbildību par kļūdām, kuras var saturēt Pakalpojums.

Informācija par Pakalpojumu nav paredzēta, lai aizstātu medicīnisko palīdzību, un to nevar izmantot, lai diagnosticētu vai ārstētu jebkādu veselības stāvokļa problēmu vai slimību bez konsultēšanās ar kvalificētu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Mūsu Pakalpojums var saturēt saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm vai pakalpojumiem, kuras nav SIA "GAK Mēbeles" īpašumā vai kontrolē. SIA "GAK Mēbeles" nekontrolē un neuzņemas nekādu atbildību par trešo pušu tīmekļa vietņu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi. Jūs apliecināt un piekrītat, ka SIA "GAK Mēbeles" nav tieši vai netieši atbildīga par jebkādu kaitējumu vai zaudējumu, kas radies vai, iespējams, radies izmantojot vai paļaujoties uz saturu, precēm vai pakalpojumiem, kas pieejami, izmantojot šāda veida tīmekļa vietnes vai pakalpojumus.

Izmaiņas

Mēs saglabājam tiesības mainīt vai pārtraukt Pakalpojuma (vai Pakalpojuma daļas) sniegšanu, kā arī mainīt Pakalpojumu ar vai bez iepriekšēja brīdinājuma. Pakalpojuma tehniskais atbalsts un atjaunināšana nav obligāta.

Autortiesības

Visas Pakalpojuma satura autortiesības pieder SIA "GAK Mēbeles", vai saturs tiek izmantots ar atļauju vai ar licenci. Jūs varat kopēt, izdrukāt un reproducēt jebkādu informāciju nemainītā veidā tikai personiskai lietošanai. Visas pārējās tiesības ir aizsargātas.

Sazinieties ar mums

Ja Jums rodas kādi jautājumi sakarā ar šiem Noteikumiem, lūdzam sazināties ar mums: gak@gak.lv

Autortiesības

© GAK Mēbeles saturu aizsargā autortiesības. To aizliegts izmantot

GAK Mēbeles klīnikas mājas lapas www.gak.lv saturs (publiskotie materiāli) ir aizsargāts ar Latvijas Republikas (skat. Autortiesību likumu) un starptautisko tiesību normām. Visas autorpublikācijas ir SIA “GAK Mēbeles” īpašums.

Pārpublicēšana un atsauces

GAK Mēbeles mājas lapā publicētā satura pilnīga vai daļēja pārpublicēšana citos informācijas avotos (tīmekļvietnēs, masu informācijas līdzekļos, bukletos u. tml.) pieļaujama vienīgi ar GAK Mēbeles rakstisku atļauju. E-pasts saziņai: admin@gak.lv. Katru pieprasījumu izvērtē individuāli. Pārpublicējot saturu, informācijas avots apņemas precīzi norādīt atsauci uz GAK Mēbeles un dzēst publikāciju pēc GAK Mēbeles pieprasījuma. GAK Mēbeles atļauja nav nepieciešama gadījumos, ja informācijas avots (tīmekļvietne) ievieto tikai saiti uz portāla publikāciju. Citēt GAK Mēbeles mājas lapas saturu ir atļauts bez ierobežojuma, norādot atsauci uz GAK Mēbeles mājas lapu.

Atsauces paraugs: Publicēts (dd.mm.gggg.) GAK Mēbeles mājas lapā.

Publikācijas virsraksts. Saite uz publikāciju GAK Mēbeles mājas lapā.

Ja atsauce nav noformēta vai noformēta neprecīzi, GAK Mēbeles portāls lūdz, kad iespējams, publikāciju dzēst vai atsauci precizēt.

Atsauce ir obligāta arī gadījumos, kad GAK Mēbeles mājas lapas publikācijas tiek izmantotas:

  • informatīviem, tiesvedības, izglītības, pētniecības mērķiem;
  • reproducētas redzes, dzirdes invalīdu, bibliotēku un arhīvu vajadzībām.

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.