Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Matrači


Matrači

Matrača izvēle ietekmē miega kvalitāti tieši tāpat, kā gultas izvēle. No tā, cik labi cilvēks izgulēsies naktī, ir atkarīgs tā garastāvoklis un darba spējas visas dienas garumā. Izvēloties matraci, nevajadzētu ekonomēt – tā ir ekonomija uz Jūsu veselības rēķina.

Kompānija SIA GAK Mēbeles piedāvā kvalitatīvus piecu veidu matračus:

Blokā Bonel visas atsperes apvienotas vienā karkasā. Vienas atsperes deformācija noved pie visas konstrukcijas deformācijas. Cietais bloks Bonel nodrošina labu muguras atbalstu.

Blokā Poket katra atspere atrodas atsevišķā pārvalkā, visas tās darbojas neatkarīgi viena no otras. Matrači labi piemēroti precētiem pāriem: viena guļoša cilvēka kustības neizraisa atsperu deformāciju zem otra cilvēka.

Matrača bez atsperēm cietība ir atkarīga no materiāliem, no kuriem tas ir izgatavots. Mēs piedāvājam matračus, izgatavotus no viena materiāla vai dažādas cietības materiālu apvienojuma. Modeļus bez atsperēm bieži izmanto iekārtojot bērnu istabas.

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.