Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Mēbeļu komplekti

Filtri

Atlaide:
Filtrēt pēc:

Mēbeļu komplekts "Laura"

€550,00

Mēbeļu komplekts "VALENSIJA"

€570,00

Mēbeļu komplekts "Oslo"

€599,00

Mēbeļu komplekti

SIA GAK Mēbeles izgatavo mīksto mēbeļu komplektus viesistabai. Klasiskais komplekts sastāv no dīvāna un diviem atzveltnes krēsliem. Pēc pasūtījuma mēs izgatavojam komplektus arī ar citu mēbeļu salikumu, tai skaitā ar izvelkamajiem modeļiem.

Pateicoties pārdomātajai atzveltnei un roku balstu formai, uz atzveltnes krēsliem un dīvāniem ir ērti sēdēt. Zem dažu modeļu sēdekļiem ir izvietotas ietilpīgas uzglabāšanas kastes. Uz plašajiem un mīkstajiem dīvāniem, naktī var labi izgulēties.

Mēs izgatavojam mēbeļu komplektus rūpnīcā Kalnciemā. Katrā ražošanas etapā darbojas stingra izejvielu un komplektējošo sastāvdaļu kontrole. Gatavās mēbeles pārbauda meistars, pirms tās nonāk pārdošanā. Jūs varat pasūtīt mēbeļu komplektu ar unikālu dizainu Jūsu viesistabas interjeram. Piedāvājam plašu apdares audumu izvēli. Garantija mēbelēm darbojas 2 gadus.

Ieraudzīt un novērtēt gatavos mēbeļu komplektus var SIA GAK Mēbeles veikalā Jelgavā, kā arī visos mūsu partneru veikalos visā Latvijā. Mēs varam piegādāt mīkstās mēbeles uz Jūsu norādīto adresi un palīdzēt uzstādīt tās.

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.