Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Izvelkamie krēsli

Filtri

Atlaide:
Filtrēt pēc:

Krēsls/Gulta "Lords 3v"

€750,00
Uz vietas

Krēsls/Gulta "Alberts 1v."

€250,00

Izvelkamie krēsli

Izvelkamie krēsli – tas ir lielisks risinājums mazam dzīvoklim. Funkcionālās mēbeles ļauj ietaupīt brīvo vietu. Izvietot izvelkamos krēslus var viesistabā, guļamistabā vai darba kabinetā. Dienas laikā uz tiem var ērti sēdēt, bet naktī mīkstā plašā gulvieta ļauj labi izgulēties.

Lai pārvērstu krēslu guļvietā, nav vajadzīga liela piepūle. Mehānisms ļauj viegli izbīdīt vai sabīdīt krēslu. Kvalitatīva furnitūra iztur daudzus transformēšanas ciklus. Katram modelim zem sēdekļa ir ietilpīga veļas kaste.

Kompānija SIA GAK Mēbeles izgatavo izvelkamos atzveltnes krēslus savā rūpnīcā Kalnciemā. Pirms mēbeles nonāk pārdošanā, to kvalitāti pārbauda meistars. Paskatīties gatavos krēslus-gultas var veikalā Jelgavā.

Mēs pieņemam pasūtījumus izvelkamo krēslu izgatavošanai. Jūs varat izvēlēties apdares audumus no plašā audumu klāsta, tāpat arī lakas pārklājuma krāsu. Izgatavotas pēc pasūtījuma mēbeles harmoniski iekļausies Jūsu mājas interjerā.

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.