Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Atpūtas krēsli

Filtri

Atlaide:
Filtrēt pēc:
Uz vietas

Atpūtas krēsls "BOSS"

€130,00
Uz vietas

Atpūtas krēsls "VALENSIJA"

€170,00

Atpūtas krēsli

Mīksts un ērts atpūtas krēsls – nemainīgs viesistabas, darba kabineta, bērnu istabas atribūts. Kompānija SIA GAK ražo anatomiskas formas atzveltnes krēslus, kuros ir ērti sēdēt. Mūsu atzveltnes krēslos var atslābināties un atpūsties skatoties filmas, lasot vai veicot citas nodarbes.

Zem atpūtas krēsla sēdekļa ir liela uzglabāšanas kaste. Ātru un ērtu piekļuvi kastei nodrošina kvalitatīva furnitūra. Kompānija SIA GAK ražo standarta un izbīdāmos atpūtas krēslus. Uz izbīdāmajiem modeļiem ir ērti gulēt, pateicoties mīkstajam pildījumām, lielajam guļvietas laukumam.

Mīksto mēbeļu apdarē mēs izmantojam plašu audumu sortimentu. SIA GAK veikalā Jūs varat nopirkt atpūtas krēslus gan kā atsevišķu interjera priekšmetu, gan komplektā ar dīvānu. Dīvāna un atpūtas krēsla komplekts izskatās kā vienots stilistisks risinājums.

Mēs pieņemam pasūtījumus mīksto atpūtas krēslu izgatavošanai. Izgatavots pēc pasūtījuma, atpūtas krēsls ideāli iekļausies Jūsu istabas dizainā. Mēs izgatavojam mēbeles pēc pasūtījuma īsos termiņos. SIA GAK atpūtas krēsliem garantija darbojas 2 gadus.

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.