Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Stūra dīvāns – ērti, izskatīgi, komfortabli

Stūra dīvāns
Dalīties

Sava māja, savs mīļš un mājīgs stūrītis – ir patīkami šeit atgriezties no tāla brauciena vai sanākt garajos ziemas vakaros. Taču, lai Jūsu māja kļūtu par mājīgu ligzdiņu, jāpieliek pūles, piemēram, jāveic remonts, jānomaina mēbeles, jāiegādājas dažādas mīļas mantiņas, kas radīs jaunu noti jebkurā interjerā.

Laiks iegādāties komfortablas mēbeles

Protams, kad ir izvēlēts materiāls grīdai un griestiem, tapetes, pienāk kārta izvēlēties mēbeles. Un, ja ar guļamistabu un virtuvi viss ir daudzmaz skaidrs – guļamistabas un virtuves iekārtas atdzīvinās un atjaunos jebkuru interjeru, tad viesistabā var rasties jautājumi!

Liekās, izvēle ir vienkārša – iegādājies mīkstās mēbeles, novieto televizoru un izbaudi mieru un skaistumu, taču mēs gribam, lai mūsu māja būtu īpaša, kur sanākt visiem radiem n draugiem. Un šādu sanākšanu laikā gribās, lai visi izvietotos komfortabli un izjustu pilnā mērā mājīgumu. Tāpēc var teikt, vienkāršas mīkstās mēbeles nespēs nodrošināt iecerēto, tātad jāizvēlās kaut ko īpašu, piemēram – stūra dīvāns.

Šāds dīvāns kļūs par brīnišķīgu izvēli tiem, kas grib savu viesistabu padarīt par mājīgāko vietu visā mājā. Turklāt, stūra dīvāns nozīmē, ka būs vairāk brīvas vietas un ciemiņi varēs izvietoties ļoti ērti. Vispār, šis mīksto mēbeļu elements piešķir istabai papildus mājīgumu un padara to nedaudz neparastu, taču stilīgu. Un par to, ka stūra dīvāns ir ļoti ērta guļvieta, nav pat ko runāt.

Mēbeļu veikals GAK mēbeles – vienmēr pareiza izvēle

Jūs varat apmeklēt internetā mēbeļu veikalu GAK mēbeles, kur tiek piedāvāti dīvāni jebkurai gaumei, un izvēlēties tādu interjera priekšmetu, kā stūra dīvāns, kurš izrotās Jūsu telpu.

Izvēloties stūra dīvānu, atcerieties, tam jāatrod pareiza vieta, lai viņš ideāli iekļautos apkārtējā interjerā. Taču, daudzi stūra dīvāni sastāv no regulējamiem segmentiem, kas ļauj Jums daudz nedomāt par pārējo mēbeļu priekšmetu izvietojumu istabā, un pārveidot to pēc pašu ieskatiem.

Citi jaunumi

Mīksto mēbeļu komplekti speciāli jūsu viesistabai

Mīkstās mēbeles ir neaizstājama mūsu mājas vai dzīvokļa sastāvdaļa. Parasti komplektā mēdz būs vairāki priekšmeti, noformētie vienā stilā.

Vairāk
Kā izvēlēties izvelkamo krēslu?

Izvelkamais krēsls ir praktiskas un drošas mēbeles, kuras lieliski iederēsies gandrīz jebkurā istabā. Mūsu mēbeļu veikals piedāvā...

Vairāk
Kur nopirkt mēbeles?

Jūs nolēmāt iegādāties mēbeles, taču nezināt kādu iegādes veidu izvēlēties?

Vairāk
Mēbeles pēc pasūtījuma - labākais veids pārveidot savu dzīvokli

Ja gribat pārveidot savu mājokli, piepildīt to ar mājīgumu, padarīt maksimāli piemērotu...

Vairāk
Jūsu cienīgas mīkstās mēbeles – mēbeļu veikalā “GAK Mēbeles”

Ja grīdas, sienu un griestu dekors kalpo par istabas dizaina pamatu, tad komforta pamats...

Vairāk
Mēbeļu veikals Jelgavā GAK Mēbeles

Piedāvājam pircēju iecienītākās kvalitatīvas mēbeles.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no SIA GAK – tas ir labākais risinājums

Šobrīd Latvijā ražotās mīkstās mēbeles tiek piedāvātas plašā sortimentā.

Vairāk
Gultas – pareiza izvēle komfortablam miegam

Par miega nepieciešamību nav runājis un domājis tikai pavisam slinks cilvēks, taču mēs atkal atgriežamies pie šī jautājuma.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no GAK – tā vienmēr ir augsta kvalitāte

Mīkstās mēbeles – tā vienmēr ir harmonija, komforts, mājīgums.

Vairāk

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.