Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Mīksto mēbeļu komplekti speciāli jūsu viesistabai

Комплекты мягкой мебели
Dalīties

Mīkstās mēbeles ir neaizstājama mūsu mājas vai dzīvokļa sastāvdaļa. Parasti komplektā mēdz būs vairāki priekšmeti, noformētie vienā stilā. Garnitūru uzstāda bērnu istabā, guļamistabā, viesistabā, virtuvē un citās istabās. Mūsdienu komplekti ir pārstāvēti ar 2-3 izstrādājumiem un aizņem tikai nelielu istabas daļu, bez tam, tos ir iespējams kombinēt ar citām mēbelēm interjerā. Mīksti dīvāni, krēsli padara dzīvokli omulīgāku un rada ērtus apstākļus darbam un atpūtai. Kabinets, ēdamistaba, guļamistaba, viesistaba – jebkurā no šīm istabām ir iespējams ieviest omulīgumu un komfortu ar mēbeļu garnitūras starpniecību.

Mūsu komplektu priekšrocības

atpūtas krēsli

Kur atrasta kvalitatīvus, nedārgus mīksto mēbeļu komplektus

Kompānija SIA GAK Mēbeles piegādā mīkstos dīvānus, viesistabas krēslus. Visbiežāk komplektā ietilpst dīvāns un divi krēsli. Taču pie mums jūs varat pasūtīt citu garnitūru izgatavošanu, ievērojot jūsu budžeta iespējas un personīgas preferences. Uz mēbelēm ir ērti sēdēt, jo tām ir ergonomiska muguriņu, atzveltņu forma. Zem sēdekļa modeļu virknei ir ietilpīgas uzglabāšanas kastes. Atpūtas krēsli un pārējās mēbeles tiek ražotas rūpnīcā Kalnciemā. Ražošanas process tiek stingri kontrolēts, tādēļ gatavā produkcija sanāk ilgtspējīga. Komplekts tiek nogādāts pasūtītājam tikai pēc pārbaudes. Jūs varat pasūtīt mēbeles ar unikālo dizainu, ievērojot jūsu interjera īpatnības. Tapsējumu izgatavojam no dažādiem materiāliem. Visiem izstrādājumiem darbojas garantijas termiņš. Mēs varam piegādāt pasūtījumu uz jūsu adresi un palīdzēt ar montāžu.

Sīkāku informāciju par mūsu produkciju jūs atradīsiet ŠEIT.

Другие новости

Kā izvēlēties izvelkamo krēslu?

Izvelkamais krēsls ir praktiskas un drošas mēbeles, kuras lieliski iederēsies gandrīz jebkurā istabā. Mūsu mēbeļu veikals piedāvā...

Vairāk
Kur nopirkt mēbeles?

Jūs nolēmāt iegādāties mēbeles, taču nezināt kādu iegādes veidu izvēlēties?

Vairāk
Mēbeles pēc pasūtījuma - labākais veids pārveidot savu dzīvokli

Ja gribat pārveidot savu mājokli, piepildīt to ar mājīgumu, padarīt maksimāli piemērotu...

Vairāk
Jūsu cienīgas mīkstās mēbeles – mēbeļu veikalā “GAK Mēbeles”

Ja grīdas, sienu un griestu dekors kalpo par istabas dizaina pamatu, tad komforta pamats...

Vairāk
Mēbeļu veikals Jelgavā GAK Mēbeles

Piedāvājam pircēju iecienītākās kvalitatīvas mēbeles.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no SIA GAK – tas ir labākais risinājums

Šobrīd Latvijā ražotās mīkstās mēbeles tiek piedāvātas plašā sortimentā.

Vairāk
Gultas – pareiza izvēle komfortablam miegam

Par miega nepieciešamību nav runājis un domājis tikai pavisam slinks cilvēks, taču mēs atkal atgriežamies pie šī jautājuma.

Vairāk
Stūra dīvāns – ērti, izskatīgi, komfortabli

Sava māja, savs mīļš un mājīgs stūrītis – ir patīkami šeit atgriezties no tāla brauciena vai sanākt garajos ziemas vakaros.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no GAK – tā vienmēr ir augsta kvalitāte

Mīkstās mēbeles – tā vienmēr ir harmonija, komforts, mājīgums.

Vairāk

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.