Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Mīkstās mēbeles no GAK – tā vienmēr ir augsta kvalitāte

Mīkstās mēbeles
Dalīties

Mīkstās mēbeles – tā vienmēr ir harmonija, komforts, mājīgums. Protams, ikvienam būs patīkami atnākt mājās pēc grūtas darba dienas, zinot, ka šeit varēs jauki atpūsties. Mēbeļu veikals GAK piedāvā plašā izvēlē kvalitatīvu, funkcionālu, ērtu produkciju, tāpēc Jums vienkārši jāizlemj, ko gribat redzēt savā dzīvoklī vai mājā, un izvēlēties no piedāvātajiem variantiem.

Pie mums var atrast jebkuras krāsas un gaumes mīkstās mēbeles. Funkcionalitāte un tekstūra arī var atšķirties.

Kādām jābūt mīkstajām mēbelēm?

Iegādājoties mīkstās mēbeles, mēs pirmām kārtām pievēršam uzmanību komfortam, ērtībām. Tas ir tāpēc, ka turpmāk uz šiem izstrādājumiem mēs plānojam atpūsties, gulēt, sēdēt. Tieši tāpēc ir svarīgi pērkot mīkstās mēbeles ņemt vērā atzveltņu un sēdekļu augstumu, leņķi starp sēdekli un atzveltni, lai turpmāk šādu interjera priekšmetu būtu ērti ekspluatēt.

Taču, katram ir savas vēlmes un prasības, tāpēc jāizvēlās optimālākais variants sev. Ja Jūs izvēlēsieties produkciju, kuru realizē mēbeļu veikals GAK, varat pat nešaubīties par savu pareizo izvēli. Mēs piedāvājam mūsu klientiem vislabākos variantus, bet lielā daudzveidība ļauj to izdarīt ātri un vienkārši.

Kādas priekšrocības ir mīkstajām mēbelēm, ko realizē mēbeļu veikals GAK mēbeles?

Veidojot assortimentu, mēs rūpīgi pētām mēbeļu tirgus jomu, potenciālo pircēju finansiālās iespējas, patērētāju vēlmes, tāpēc galarezultātā piedāvājam saviem klientiem vispiemērotākās pēc visiem parametriem, mīkstās mēbeles.

Ja Jūs patstāvīgi nevarat izvēlēties, kādas mīkstās mēbeles Jums būs vispiemērotākās, mēbeļu veikala konsultanti vienmēr palīdzēs.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs izvēlaties guļamistabas mēbeles, viesistabas vai bērnu istabas mēbeles, kompānija GAK mēbeles vienmēr gatava Jums palīdzēt. Mēs piedāvāsim vislabākos variantus, kuri apmierinās pat visprasīgāko klientu vēlmes, un kuri pilnībā būs atbilstoši viņu prasībām un vēlmēm.

Citi jaunumi

Mīksto mēbeļu komplekti speciāli jūsu viesistabai

Mīkstās mēbeles ir neaizstājama mūsu mājas vai dzīvokļa sastāvdaļa. Parasti komplektā mēdz būs vairāki priekšmeti, noformētie vienā stilā.

Vairāk
Kā izvēlēties izvelkamo krēslu?

Izvelkamais krēsls ir praktiskas un drošas mēbeles, kuras lieliski iederēsies gandrīz jebkurā istabā. Mūsu mēbeļu veikals piedāvā...

Vairāk
Kur nopirkt mēbeles?

Jūs nolēmāt iegādāties mēbeles, taču nezināt kādu iegādes veidu izvēlēties?

Vairāk
Mēbeles pēc pasūtījuma - labākais veids pārveidot savu dzīvokli

Ja gribat pārveidot savu mājokli, piepildīt to ar mājīgumu, padarīt maksimāli piemērotu...

Vairāk
Jūsu cienīgas mīkstās mēbeles – mēbeļu veikalā “GAK Mēbeles”

Ja grīdas, sienu un griestu dekors kalpo par istabas dizaina pamatu, tad komforta pamats...

Vairāk
Mēbeļu veikals Jelgavā GAK Mēbeles

Piedāvājam pircēju iecienītākās kvalitatīvas mēbeles.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no SIA GAK – tas ir labākais risinājums

Šobrīd Latvijā ražotās mīkstās mēbeles tiek piedāvātas plašā sortimentā.

Vairāk
Gultas – pareiza izvēle komfortablam miegam

Par miega nepieciešamību nav runājis un domājis tikai pavisam slinks cilvēks, taču mēs atkal atgriežamies pie šī jautājuma.

Vairāk
Stūra dīvāns – ērti, izskatīgi, komfortabli

Sava māja, savs mīļš un mājīgs stūrītis – ir patīkami šeit atgriezties no tāla brauciena vai sanākt garajos ziemas vakaros.

Vairāk

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.