Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Mīkstās mēbeles no SIA GAK – tas ir labākais risinājums

Mīkstās mēbeles GAK
Dalīties

Šobrīd Latvijā ražotās mīkstās mēbeles tiek piedāvātas plašā sortimentā. Jums tiek piedāvāti stūra dīvāni, kā arī izvelkamie un neizvelkamie dīvāni.

Ikviens zina, jebkurā telpā mīkstās mēbeles ir svarīgs komfortablas vides atribūts. Mūsu uzņēmums GAK mēbeles piedāvā iegādāties Latvijā ražotās mīkstās mēbeles. Pie mums ir atrodams stūra dīvāns, kurš būs pilnīgi atbilstošs gan materiāla kvalitātes, gan izmantošanas mērķa, gan cenas ziņā.

Kāpēc mūsu Latvijā ražotās mīkstās mēbeles ir tik pieprasītas?

Latvijā ražotās mīkstās mēbeles ir domātas visdažādākajām telpām. Īpaši tiek izcelti un pievērš sev uzmanību stūra dīvāni, kuri rada ideālu vidi miegam, atpūtai, biznesa sarunām, komunikācijai. Ar jebkuru mūsu firmas mēbeļu elementu Jūs izjutīsiet miera un komforta gaisotni. Izvēles daudzveidība dos iespēju maksimāli ātri izvēlēties teicamu risinājumu komerciālam vai privātam interjeram. Pat visprasīgākais klients varēs izvēlēties kādu konkrētu modeli.

Neskatoties uz to, ka GAK mēbeles realizē dažādas mīkstās mēbeles, tomēr vispopulārākie ir stūra dīvāni. Iegādājoties šādas mēbeles, Jūs ne tikai apmierināsiet savas prasības pēc funkcionalitātes un drošuma, bet arī izrotāsiet interjeru.

GAK mēbeles katalogā ikviens var atrast sev vispiemērotāko risinājumu. Mēs realizējam mīkstās mēbeles dažādām iestādēm. Kvalitatīvas, labas, drošas, pārbaudītas laika gaitā mīkstās mēbeles nodrošinās ar nepieciešamo komforta līmeni, ilgstoši saglabājot lielisku ārējo izskatu, nodrošinot relaksāciju, priecējot acis.

Ja Jūs meklējat patiesi kvalitatīvas, ilgmūžīgas, skaistas Latvijā ražotās mīkstās mēbeles, pilnībā atbilstošas visiem Jūsu parametriem un prasībām, tad uzņēmums GAK mēbeles – tas ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs. Pie mums izvēlēties ir ļoti vienkārši. Ja Jūs vēl nezināt, ko tieši vēlētos redzēt galarezultātā, mūsu konsultanti ar prieku palīdzēs Jums pieņemt galīgo lēmumu.

Citi jaunumi

Mīksto mēbeļu komplekti speciāli jūsu viesistabai

Mīkstās mēbeles ir neaizstājama mūsu mājas vai dzīvokļa sastāvdaļa. Parasti komplektā mēdz būs vairāki priekšmeti, noformētie vienā stilā.

Vairāk
Kā izvēlēties izvelkamo krēslu?

Izvelkamais krēsls ir praktiskas un drošas mēbeles, kuras lieliski iederēsies gandrīz jebkurā istabā. Mūsu mēbeļu veikals piedāvā...

Vairāk
Kur nopirkt mēbeles?

Jūs nolēmāt iegādāties mēbeles, taču nezināt kādu iegādes veidu izvēlēties?

Vairāk
Mēbeles pēc pasūtījuma - labākais veids pārveidot savu dzīvokli

Ja gribat pārveidot savu mājokli, piepildīt to ar mājīgumu, padarīt maksimāli piemērotu...

Vairāk
Jūsu cienīgas mīkstās mēbeles – mēbeļu veikalā “GAK Mēbeles”

Ja grīdas, sienu un griestu dekors kalpo par istabas dizaina pamatu, tad komforta pamats...

Vairāk
Mēbeļu veikals Jelgavā GAK Mēbeles

Piedāvājam pircēju iecienītākās kvalitatīvas mēbeles.

Vairāk
Gultas – pareiza izvēle komfortablam miegam

Par miega nepieciešamību nav runājis un domājis tikai pavisam slinks cilvēks, taču mēs atkal atgriežamies pie šī jautājuma.

Vairāk
Stūra dīvāns – ērti, izskatīgi, komfortabli

Sava māja, savs mīļš un mājīgs stūrītis – ir patīkami šeit atgriezties no tāla brauciena vai sanākt garajos ziemas vakaros.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no GAK – tā vienmēr ir augsta kvalitāte

Mīkstās mēbeles – tā vienmēr ir harmonija, komforts, mājīgums.

Vairāk

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.