Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Mēbeles pēc pasūtījuma - labākais veids pārveidot savu dzīvokli

Mēbeles pēc pasūtījuma
Dalīties

Iekārtojiet savu māju ar mēbeļu palīdzību

Ja gribat pārveidot savu mājokli, piepildīt to ar mājīgumu, padarīt maksimāli piemērotu dzīvošanai, Jums tikai jānomaina mēbeles. Mēbeļu pārdošanas segmentā tiek piedāvāts milzīgs daudzums interjera priekšmetu, taču, ja vēlaties neatkārtojamu, individuālu dizainu, vislabāk tam derēs mēbeles pēc pasūtījuma, ko izgatavos kompānijas GAK speciālisti. Tieši šajā kompānijā, Jūs varat iegādāties tādus mēbeļu un interjera priekšmetus, kas izsauks ciemiņu apbrīnu.

Kapēc jāpasūta mēbeles GAK Mēbeles?

Katrai mājai ir savas arhitektūras īpatnības, tāpēc mēbeļu veikali nespēj nodrošināt pircēju pieprasījumu pēc interjera priekšmetiem. Ja gribat izveidot, tādu interjeru, kas būs vienotā stilā, kompozīcijā un piedevām izsmalcināts un patīkams, Jums vajag griezties pie kompānijas GAK speciālistiem. GAK speciālisti, ar mēbeļu palīdzību, kas izgatavotas pēc pasūtījuma, padarīs Jūsu māju elegantu un neatkārtojamu, kā arī mūsdienīgu un ideāli atbilstošu iemītnieku vēlmēm.

Dažas noderīgas idejas, kas palīdzēs iegādāties mēbeles pēc pasūtījuma

Tie, kas nolēmuši nomainīt guļamistabas un priekšnama mēbeles, lielu daļu laika pavada dažādu variantu meklējumos. Taču ir arī tādi, kas uzreiz dodās uz veikalu un iegādājas daudz maz atbilstošus komplektus. Tas nebūtu pareizi, jo, lai sasniegtu ideālu galarezultātu, nepieciešams izstrādāt pamatīgu plānojumu.

Pirms iegādāties mēbeles pēc pasūtījuma, pacentieties katrai interjera lietai atrast savu vietu. Atcerieties- ne katra mēbele var tikt novietota ikkatrā vietā, tāpēc pievērsiet uzmanību komplektu gabarītiem, to ārējam izskatam un citiem parametriem.

Svarīgi izvēlēties tādas mēbeles guļamistabai, viesistabai vai bērnu istabai, kas labi sapasēs ar pārējām mēbelēm un aksesuāriem, kuri jau ir Jūsu mājā. Galvenais, lai samazinātu meklējumu loku, pieturēties izvēlētajai stila kompozīcijai.

Lai izvēlētos labāko variantu, izmantojiet kompānijas GAK pakalpojumus. Tieši šeit Jums piedāvās mēbeles pēc pasūtījuma, tādas kā:

Citi jaunumi

Mīksto mēbeļu komplekti speciāli jūsu viesistabai

Mīkstās mēbeles ir neaizstājama mūsu mājas vai dzīvokļa sastāvdaļa. Parasti komplektā mēdz būs vairāki priekšmeti, noformētie vienā stilā.

Vairāk
Kā izvēlēties izvelkamo krēslu?

Izvelkamais krēsls ir praktiskas un drošas mēbeles, kuras lieliski iederēsies gandrīz jebkurā istabā. Mūsu mēbeļu veikals piedāvā...

Vairāk
Kur nopirkt mēbeles?

Jūs nolēmāt iegādāties mēbeles, taču nezināt kādu iegādes veidu izvēlēties?

Vairāk
Jūsu cienīgas mīkstās mēbeles – mēbeļu veikalā “GAK Mēbeles”

Ja grīdas, sienu un griestu dekors kalpo par istabas dizaina pamatu, tad komforta pamats...

Vairāk
Mēbeļu veikals Jelgavā GAK Mēbeles

Piedāvājam pircēju iecienītākās kvalitatīvas mēbeles.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no SIA GAK – tas ir labākais risinājums

Šobrīd Latvijā ražotās mīkstās mēbeles tiek piedāvātas plašā sortimentā.

Vairāk
Gultas – pareiza izvēle komfortablam miegam

Par miega nepieciešamību nav runājis un domājis tikai pavisam slinks cilvēks, taču mēs atkal atgriežamies pie šī jautājuma.

Vairāk
Stūra dīvāns – ērti, izskatīgi, komfortabli

Sava māja, savs mīļš un mājīgs stūrītis – ir patīkami šeit atgriezties no tāla brauciena vai sanākt garajos ziemas vakaros.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no GAK – tā vienmēr ir augsta kvalitāte

Mīkstās mēbeles – tā vienmēr ir harmonija, komforts, mājīgums.

Vairāk

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.