Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Kur nopirkt mēbeles?

Mēbeļu veikals Jelgavā
Dalīties

Jūs nolēmāt iegādāties mēbeles, taču nezināt kādu iegādes veidu izvēlēties? Var braukāt pa mēbeļu veikaliem meklējot ekskluzīvu dīvāna modeli; var stundām pētīt variantus, kurus piedāvā mēbeļu veikali Internetā, taču var griezties mēbeļu fabrikā un pasūtīt jauno interjera priekšmetu pēc individuāla projekta. Katram iegādes veidam ir savas priekšrocības un īpatnības, taču visi trīs veidi ir pieejami ar mēbeļu fabrikas GAK palīdzību.

Mēbeļu saloni

Mēbeļu saloni dod iespēju operatīvi iegādāties un „pataustīt preci”. Viss ir ļoti vienkārši: atbrauci, izvēlējies, samaksāji un saņēmi. Var saņemt uzreiz patstāvīgi vai pasūtīt piegādi. Ja transports būs brīvs, piegādi veiks nekavējoties. Ja ne, rindas kārtībā. Iespēja „pataustīt” daudziem ir ļoti svarīga preces iegādē. Mēbeļu salonā, uz izvēlētā dīvāna vai krēsla, var pasēdēt, lai izjustu tā komfortu.

Interneta mēbeļu veikali

Kaut arī Interneta mēbeļu veikalos, salīdzinot ar saloniem, nevar piesēst uz dīvāna, taču tajos ir citas priekšrocības:

Mēbeļu salonam ir ierobežotas tirdzniecības platības, ko nevar teikt par mēbeļu veikaliem Internetā. Šeit kataloga apjomu ierobežo tikai sortiments. Tātad, ja liels izvēles iespēju daudzums ir Jums nozīmīgs kritērijs – Interneta mēbeļu veikali ir ideāls risinājums.

Izgatavošana pēc pasūtījuma

Trešais mēbeļu iegādes veids – pasūtīt izgatavošanu pēc individuāla projekta. Ja ir vajadzīgs unikāls dizains, vai piemēram izvēlētā krēsla apšuvums nav atrodams, tad ir iespēja tādas mēbeles pasūtīt mēbeļu fabrikā. Tad saņemsiet to, kas 100% - tīgi atbildīs Jūsu vēlmēm un gaumes izjūtai. Vienīgais, ar ko atšķiras dotais mēbeļu iegādes veids no mēbeļu salona, ir izgatavošanas termiņi. Mēbele nevar būt izgatavota tajā pašā dienā, kad pasūtīta.

Mēbeļu salons GAK Mēbeles piedāvā Jums visus trīs iegādes veidus vienkop.

Jūs varat:

Neatkarīgi no iegādes veida, Jūs garantēti saņemsiet augstas kvalitātes mēbeles, brīnišķīgu servisu un patīkamu cenu piedāvājumu.

Citi jaunumi

Mīksto mēbeļu komplekti speciāli jūsu viesistabai

Mīkstās mēbeles ir neaizstājama mūsu mājas vai dzīvokļa sastāvdaļa. Parasti komplektā mēdz būs vairāki priekšmeti, noformētie vienā stilā.

Vairāk
Kā izvēlēties izvelkamo krēslu?

Izvelkamais krēsls ir praktiskas un drošas mēbeles, kuras lieliski iederēsies gandrīz jebkurā istabā. Mūsu mēbeļu veikals piedāvā...

Vairāk
Mēbeles pēc pasūtījuma - labākais veids pārveidot savu dzīvokli

Ja gribat pārveidot savu mājokli, piepildīt to ar mājīgumu, padarīt maksimāli piemērotu...

Vairāk
Jūsu cienīgas mīkstās mēbeles – mēbeļu veikalā “GAK Mēbeles”

Ja grīdas, sienu un griestu dekors kalpo par istabas dizaina pamatu, tad komforta pamats...

Vairāk
Mēbeļu veikals Jelgavā GAK Mēbeles

Piedāvājam pircēju iecienītākās kvalitatīvas mēbeles.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no SIA GAK – tas ir labākais risinājums

Šobrīd Latvijā ražotās mīkstās mēbeles tiek piedāvātas plašā sortimentā.

Vairāk
Gultas – pareiza izvēle komfortablam miegam

Par miega nepieciešamību nav runājis un domājis tikai pavisam slinks cilvēks, taču mēs atkal atgriežamies pie šī jautājuma.

Vairāk
Stūra dīvāns – ērti, izskatīgi, komfortabli

Sava māja, savs mīļš un mājīgs stūrītis – ir patīkami šeit atgriezties no tāla brauciena vai sanākt garajos ziemas vakaros.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no GAK – tā vienmēr ir augsta kvalitāte

Mīkstās mēbeles – tā vienmēr ir harmonija, komforts, mājīgums.

Vairāk

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.