Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Jūsu cienīgas mīkstās mēbeles – mēbeļu veikalā “GAK Mēbeles”

Mēbeļu veikals “GAK Mēbeles”
Dalīties

Ja grīdas, sienu un griestu dekors kalpo par istabas dizaina pamatu, tad komforta pamats – bez šaubām ir mīkstās mēbeles. Tieši ar to palīdzību iespējams radīt unikālu viesmīlībai un atpūtai vajadzīgo noskaņu. Bez tās nav iedomājama pilnvērtīga spēku atjaunošana. Tomēr arī prasības attiecībā pret mīkstajām mēbelēm ir ļoti augstas – to visu mēs ņemam vērā, izgatavojot dīvānus, krēslus, pufus, gultas.

Ražotāja “GAK Mēbeles” mīkstās mēbeles

Cienījamas mēbeles par demokrātisku cenu ir grūti sameklēt, bet iespējams. Šim nolūkam vēl pirms došanās uz mēbeļu salonu ir jāņem vērā: mēbelēm tiek piemēroti nopietni uzcenojumi pie to tālākpārdošanas. Ar mūsu salona palīdzību jūs viegli iekārtosiet māju un biroju, organizēsiet telpu pēc savas gaumes un stila.

Mēs izstrādājam un iedzīvinām visdažādākās konstrukcijas dīvānus (stūra un parastie, izvelkamie un neizvelkamie). Bez tam mēbeļu salonā “GAK” jūs sameklēsiet visu nepieciešamo savai mājai, kas būs lieliski piemērots veselu mīksto mēbeļu komplektu veidošanai. Tie ir:

Kas jāzina par mīkstajām mēbelēm?

Labas mīkstās mēbeles – tām, pirmkārt, piemīt nevainojama izturība un tās ir īpaši ērtas. No tā, cik pareizi ir kaltēts koks, cik pareizi apstrādāts, atkarīgs mēbeļu karkasa kalpošanas ilgums.

Pēc tam ir svarīgi izvēlēties piemērotu variantu pēc konstrukcijas tipa. Mēbeļu salons “GAK” piedāvā dažādus konstruktīvus risinājumus, kurus ir grūti izvietot aplūkošanai nelielajās vietējā mēbeļu salona telpās. Tāpēc, izpētot katalogu, jūs viegli sameklēsiet piemērotāko variantu – pēc faktūras, krāsas, mēbeļu tipa un pats galvenais – pēc tās konstrukcijas.

Bet maksimālu komfortu sagādās tikai īpašas mēbeles – izgatavotas pēc pasūtījuma. Pie mums jums būs iespēja pasūtīt ideālu komplektu, lai to novietotu mājās vai birojā.

Sava ražotne, uzmanīga attieksme pret katra mīksto mēbeļu eksemplāra izgatavošanu – tā ir augstas kvalitātes ķīla mēbelēm, kuras nepieciešamas:

Jebkurā gadījumā, sākot no mehānismiem un beidzot ar pildījumu, mūsu mēbeles jums kļūs par drošu un komfortablu risinājumu.

Citi jaunumi

Mīksto mēbeļu komplekti speciāli jūsu viesistabai

Mīkstās mēbeles ir neaizstājama mūsu mājas vai dzīvokļa sastāvdaļa. Parasti komplektā mēdz būs vairāki priekšmeti, noformētie vienā stilā.

Vairāk
Kā izvēlēties izvelkamo krēslu?

Izvelkamais krēsls ir praktiskas un drošas mēbeles, kuras lieliski iederēsies gandrīz jebkurā istabā. Mūsu mēbeļu veikals piedāvā...

Vairāk
Kur nopirkt mēbeles?

Jūs nolēmāt iegādāties mēbeles, taču nezināt kādu iegādes veidu izvēlēties?

Vairāk
Mēbeles pēc pasūtījuma - labākais veids pārveidot savu dzīvokli

Ja gribat pārveidot savu mājokli, piepildīt to ar mājīgumu, padarīt maksimāli piemērotu...

Vairāk
Mēbeļu veikals Jelgavā GAK Mēbeles

Piedāvājam pircēju iecienītākās kvalitatīvas mēbeles.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no SIA GAK – tas ir labākais risinājums

Šobrīd Latvijā ražotās mīkstās mēbeles tiek piedāvātas plašā sortimentā.

Vairāk
Gultas – pareiza izvēle komfortablam miegam

Par miega nepieciešamību nav runājis un domājis tikai pavisam slinks cilvēks, taču mēs atkal atgriežamies pie šī jautājuma.

Vairāk
Stūra dīvāns – ērti, izskatīgi, komfortabli

Sava māja, savs mīļš un mājīgs stūrītis – ir patīkami šeit atgriezties no tāla brauciena vai sanākt garajos ziemas vakaros.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no GAK – tā vienmēr ir augsta kvalitāte

Mīkstās mēbeles – tā vienmēr ir harmonija, komforts, mājīgums.

Vairāk

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.