Sazināties ar mums: gak1@inbox.lv
Zvaniet mums: +371 22838515
Valodas:

Gultas – pareiza izvēle komfortablam miegam

Gultas no SIA GAK
Dalīties

Par miega nepieciešamību nav runājis un domājis tikai pavisam slinks cilvēks, taču mēs atkal atgriežamies pie šī jautājuma. Kā gan var būt citādi, ja cilvēks trešo daļu savas dz īves pavada miegā. Mēs gan gribētu iztikt bez miega, lai varētu paveikt vairāk dažādu darbu, taču nogurums ņem virsroku, un ja laicīgi neizgulēties, tad parādās tāds nogurums, ka pat parastu darbu ir grūti paveikt, kur nu vēl sapņot par varoņdarbiem. Īpaša nozīme, lai būtu labs miegs, kurš dos pilnvērtīgu atpūtu, ir gultai. Izvēloties guļamistabas mēbeles sevišķi rūpīgi jādomā par gultas izvēli.

Izvēlamies gultas pēc noteikumiem

Locītavu slimību ārsti – speciālisti apgalvo, Jūsu mugurkaula stāvoklis un veselība ir atkarīga no tā, kāda ir gulta, kurā Jūs guļat. Ja rūpējaties par savu veselību, neekonomējiet uz šā pirkuma rēķina.

Mūsu mēbeļu veikals piedāvā:

Tātad, izvēlamies gultas pēc noteikumiem:

Pirmais – tas ir karkass. Galvenais – izturība.

Pievērsiet uzmanību tā kvalitātei un izturībai. Ja pēc izskata viņš izskatās nedrošs, visdrīzāk salūzīs jau pirmajā kalpošanas gadā, tātad Jums neder. Īpaši izturīgi karkasi – tie, kuri izgatavoti no vērtīgām koku šķirnēm.

Otrais – gultas pamatne.

Uz pamatnes tiek novietots matracis un šīs gultas daļas izturība ir atkarīga no spraišļu daudzuma, kuri novietoti uz karkasa. Attālums starp tiem nedrīkst būt lielāks par to platumu.

Daži izvēlās gultas, kur pamatne ir siets vai metālisks režģis, taču šādas konstrukcijas ar laiku izliecas un tāpēc nav labākais variants tiem, kas meklē ērtu un drošu gultu.

Trešais – matracis. Ortopēdiskais vai parastais.

Ja karkass un pamatne atbild par gultas izturību, matracis nes atbildību par Jūsu miegu. Taču nevajag izvēlēties pārāk cietu vai pārāk mīkstu matrača modeli. Vislabāk ir mēreni ciets matracis.

Par labāko izvēli kļūs ortopēdiskais matracis. Tas var būt no lateksa vai ar atsperēm. Ortopēdi rekomendē no lateksa. Šādi modeļi pilnībā atkārto auguma formas. Tie ir ilgmūžīgi un vienkārši.

Arī atsperu matračiem ir daži modeļi, kuru kvalitāte ir atkarīga no atsperu materiāla.

Ja Jūs negribat iegādāties ortopēdisko matraci, var izvēlēties parasto modeli ar kokosa šķiedras un ūdenszāļu pildījumu. Izvēloties gultu guļamistabai, orientējieties uz pircēju atsauksmēm un personīgām izjūtām – jo tieši Jums būs jāguļ šajā gultā, lai atgūtu spēkus jauniem darbiem.

Citi jaunumi

Mīksto mēbeļu komplekti speciāli jūsu viesistabai

Mīkstās mēbeles ir neaizstājama mūsu mājas vai dzīvokļa sastāvdaļa. Parasti komplektā mēdz būs vairāki priekšmeti, noformētie vienā stilā.

Vairāk
Kā izvēlēties izvelkamo krēslu?

Izvelkamais krēsls ir praktiskas un drošas mēbeles, kuras lieliski iederēsies gandrīz jebkurā istabā. Mūsu mēbeļu veikals piedāvā...

Vairāk
Kur nopirkt mēbeles?

Jūs nolēmāt iegādāties mēbeles, taču nezināt kādu iegādes veidu izvēlēties?

Vairāk
Mēbeles pēc pasūtījuma - labākais veids pārveidot savu dzīvokli

Ja gribat pārveidot savu mājokli, piepildīt to ar mājīgumu, padarīt maksimāli piemērotu...

Vairāk
Jūsu cienīgas mīkstās mēbeles – mēbeļu veikalā “GAK Mēbeles”

Ja grīdas, sienu un griestu dekors kalpo par istabas dizaina pamatu, tad komforta pamats...

Vairāk
Mēbeļu veikals Jelgavā GAK Mēbeles

Piedāvājam pircēju iecienītākās kvalitatīvas mēbeles.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no SIA GAK – tas ir labākais risinājums

Šobrīd Latvijā ražotās mīkstās mēbeles tiek piedāvātas plašā sortimentā.

Vairāk
Stūra dīvāns – ērti, izskatīgi, komfortabli

Sava māja, savs mīļš un mājīgs stūrītis – ir patīkami šeit atgriezties no tāla brauciena vai sanākt garajos ziemas vakaros.

Vairāk
Mīkstās mēbeles no GAK – tā vienmēr ir augsta kvalitāte

Mīkstās mēbeles – tā vienmēr ir harmonija, komforts, mājīgums.

Vairāk

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.gak.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.